A A A

Jazda konna

Prowadzimy naukę jazdy konnej dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie zaawansowania jeździeckiego. Zajęcia odbywają się przez cały rok, warunkiem jest uprzednie skontaktowanie się z instruktorem

 

pod nr. tel:

 

+48 662-096-223 - RafałDla najmłodszych proponujemy oswajanie się z koniem poprzez oprowadzankę. Wówczas dzieci nabierają odwagi i sympatii dla zwierzęcia i tracą lęk przed wysokością. Kolejnym etapem nauki jest jazda na lonży.

 

 

 

 

 

  • Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"Jazda konna "Ranczo w dolinie"