A A A

Zima 2017 - Obóz konny - Ferie w siodle

 

 

Zapisy rozpoczęte!

 

 

Gospodarstwo Agroturystyczne „Ranczo w Dolinie” i działajączy przy nim klub jeździecki zaprasza dzieci oraz młodzież z województwa łódzkiego i nie tylko na letnie obozy jeździeckie w okresie ferii 2017 .

 

Walory turystyczne gminy Tuszyn to czyste powietrze, duże kompleksy leśne, swoisty mikroklimat i dogodne położenie komunikacyjne koło Łodzi. Najciekawsze tereny rekreacyjne to rezerwaty leśne "Molenda" i "Wolbórka".

 

Oferujemy możliwość przeżycia przygody z perspektywy końskiego grzbietu. Zabawa na łonie natury oraz kontakt ze zwierzętami pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego. Nasze obozy konne są idealną okazją do odpoczynku, zabawy, poznania nowych ludzi oraz edukacji na temat koni oraz ich hodowli.

 

Dlaczego przy wyborze wypoczynku dla swoich pociech w okresie wakacyjnym powinni się państwo zdecydować na obóz konny organizowany przez „Ranczo w Dolinie"?

 


Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej organizacji obozów konnych dla dzieci i młodzieży pozwoliło nam przygotować atrakcyjną ofertę wypoczynku dla Państwa podopiecznych.

 


W dziale „Galeria” naszej strony internetowej mogą państwo zapoznać się ze zdjęciami oraz materiałami filmowymi z organizowanych przez naszą stajnię letnich i zimowych obozów jeździeckich oraz innych imprez.

 

Pogoda nam nie straszna gdyż zapewniamy odpowiednią infrastrukturę. Zajęcia odbywają się na zewnętrznej piaskowej ujeżdżalni, trawiastym parkurze, krytej hali oraz w terenie.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne „Ranczo w Dolinie” zapewnia wysoki standard zakwaterowania uczestników obozu jeździeckiego wraz z domową kuchnią oferującą 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.